AYAKTA DİK KONUMLANDIRMA CİHAZI (STANDİNG TABLE)

Cihazı bağımsız ve desteksiz oturamayan, baş kontrolü çok az olan veya hiç olmayan spastik çocuklarımız başta olmak üzere, paraparazi, parapleji,tetrapleji, tetraparezi, merkezi sinir sisteminin dejeneratif değişikliği, MS, kas hastalıkları, serebral palsi, spina bifida, kas hastası ve diğer sebeplere bağlı hareket zorluğu olanlarda doktorlarınız ve fizyoterapistlerinizin önerileri doğrultusunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğru pozisyonlama yaparak kemik bütünlüğünü korur.

Multi ayarlanabilir ayakta durma masası (standing table) ve diğer çocuk ürünleri ile çok uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Ayakta durma masalarının “multi ayarlanabilir” bir avantajdır.

Özellikleri:

Aynı ayakta durma masası hem çocuklarda hem de yetişkinlerde kullanabilir. Böylece özel eğitim merkezleri, 1 adet alarak tüm öğrencilerinde kullanabilir.

Topuk dayama kısmı öne-arkaya, içe-dışa ve rotasyon ihtiyaçlarına göre çoklu ayarlanabilir yapıdadır.

Topuk dayama kısmı bebek, çocuk ya da yetişkinlerin ayak büyüklüğüne göre göre ayarlanabilmektedir ve tek boy olarak imal edilmiştir.

Diz kısmı yukarı-aşağı ve içe -dışa hareket edebilir yapıdadır.

Diz kısmı bebek, çocuk ya da yetişkinlerin diz kalınlığına göre ayarlanabilmektedir ve tek boy olarak imal edilmiştir.

Boy ayarı yapılabilmektedir.

İhtiyaca göre gövde kontrolü olmayan kişilerde (oturma dengesi gelişmemiş kişilerde) sırt desteği ilavesi eklenebilmektedir.

Boyun kontrolü olmayanlarda, baş-boyun desteği ilave edilebilmektedir.

İhtiyaç sahibi birisine bebekken alındığında, aynı ürünü yetişkin olduğunda bile güvenle kullanabilir.